Služby při prodeji

Zakládám si zejména na kvalitě svých služeb pro prodávající klienty. Díky skvělé prezentaci a ještě lepšímu marketingu zajistím prodej v co nejkratším čase, za co nejvyšší cenu

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

První, co potenciální zájemce uvidí, jsou fotografie. Použití kvalitní techniky a dobrého fotografa zajistí tu nejlepší možnou prezentaci.

Více informací →

VIDEOPROHLÍDKA

Videoprohlídka zvýší návštěvnost inzerátu až o několik desítek procent. Má-li nemovitost co ukázat, považuji videoprohlídku za naprostou nutnost!

Více informací →

MARKETING NEMOVITOSTI

Využívám moderní technologie, abych tak zajistil dostatečný počet zájemců o nemovitost. Pouhé podaní inzerátu a čekání dnes již nefunguje.

Více informací →

3D PŮDORYSY

Díky půdorysům si zájemci dokáží dokonale představit prostornost a dispozici domu. Pouhé 2D půdorysy jsou již minulostí.

HOMESTAGING

Profesionální úprava interiéru pro tvorbu ještě poutavějších fotografií je doslova magnetem pro zájemce o prohlídku.

ZAJIŠTĚNÍ PENB

Abych dodržel veškerá zákonná ustanovení, obstarám pro Vás průkaz energetické náročnosti budovy. A to zcela ZDARMA.

ANALÝZA TRŽNÍ CENY

Stanovení správné tržní ceny tak, aby nebyla moc nízká ani vysoká může být oříšek. Proto pro Vás zpracuji tržní odhad Vaší nemovitosti.

PRÁVNÍ SERVIS

Aby vše hladce proběhlo, využívám pro úschovu kupní ceny a vypracování veškerých dokumentů renomovanou advokátní kancelář.

ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ

Za pomoci hypotečního specialisty zajistím pro kupující hypotéku. A to v co nejkratším čase a s nejvýhodnější úrokovou sazbou.

Máte otázky, týkající se prodeje nemovitosti? Napište mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro vyřešení Vašeho dotazu. Zpracování osobních údajů

Nebo mi rovnou zavolejte: +420 739 361 009