Postup při prodeji nemovitosti

Krok za krokem, při spolupráci se mnou

Prvotní schůzka

Nejprve se společně sejdeme na krátké nezávazné schůzce. To proto, abych si udělal bližší představu o Vaší prodávané nemovitosti a Vy o průběhu prodeje se mnou. Důležité je také, abychom se společně poznali a zjistili, zda nám půjde spolupráce od ruky. Následně Vám nechám dostatek času na promyšlení, zda Vám forma spolupráce bude dávat smysl.

pribeh maklere informace o mne
zprostředkovatelská smlouva

Domluvíme spolupráci

Pokud se rozhodnete, že budete chtít využít mých služeb, dohodneme se na následné schůzce. Ta slouží k tomu, abych nemovitost zaměřil, sepsali bychom všechny podstatné informace o technickém a právním stavu nemovitosti a podepsali zprostředkovatelskou smlouvu.

Příprava prezentace

Profesionální fotografie 

Profi fotky od profi fotografa jsou základem každé dobré prezentace a rozhodně by neměly být pořízovány nekvalitní technikou či mobilem. Fotografie nemovitosti je ve většině případů to první, co zájemce uvidí a první dojem uděláte jen jednou. 

rd sopotnice prodej

3D půdorys nemovitosti

Byli jste už někdy na prohlídce nemovitosti? Pokud ano, tak víte, že zapamatovat si dispozici rodinného domu po první návštěvě je takřka nemožné. Díky nám si zájemci nic pamatovat nemusí, slouží k tomu 3D půdorys, který je předáván při prohlídce společně s dalšími informacemi o nemovitosti.

Letecké záběry dronem

Jak lépe ukázat okolí Vaší nemovitosti, než pohledem z dronu? A právě proto tuto službu, pokud je vzlet možný, nabízíme jako součást služeb ke každé prezentaci nemovitosti. Záběry z dronu také ideálně doplní a oživí videoprohlídku nemovitosti. No není to paráda? Podívejte se sami... 

rd usti nad orlici na prodej

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Videoprohlídka nemovitosti

Video je bezpochyby fenoménem dnešní doby a u nemovitostí to platí dvojnásob! Jak lépe předat zájemcům ucelenou představu o Vaší nemovitosti, než právě pomocí videoprohlídky? Nejen, že se odlišíte od většiny konkurenčních nabídek na realitních serverech, ale navíc se dosah nabídky zvýší až o několik desítek procent díky propagaci formou YouTube.

Marketingová strategie prodeje

Databáze poptávek

Jako první odešlu zpracovanou nabídku pouze do naší interní databáze těm zájemcům, kteří vyhledávají podobný typ nemovitosti, kterou nabízíte. Aktuálně máme v databází přesně 1052 poptávek po rezidenčním bydlení v okresech Ústí nad Orlicí, Svitavy a Rychnov nad Kněžnou. Možná už zde najdeme zájemce ale pokud ne, nezoufejte. Mám spoustu dalších trumfů v rukávu a můžete se tak spolehnout, že zájemce spolehlivě najdeme.

na co si dat pozor koupe nemovitosti
socialni site

Inzerce na realitních serverech

Základem pro inzerci nemovitostí jsou dnes samozřejmě realitní servery. Abych zasáhl co možná největší počet možných zájemců o koupi využívám více než 30 realitních serverů, včetně těch nejpopulárnějších jako jsou Sreality.cz, reality iDnes.cz či realityMIX.cz

Propagace na sociálních sítích

Fenoménem dneška jsou bezesporu i sociální sítě. Díky cílené reklamě se na nich dá zasáhnout velké množství potenciálních zájemců z lokality, ve které se nachází právě vaše nemovitost. Já osobně je proto hojně využívám právě k propagaci nemovitostí. A výsledky jsou pozoruhodné..

socialni site

Následná individuální práce se zakázkou

Prohlídky nemovitosti

Samozřejmostí je realizace prohlídek nemovitosti. Každého zájemce prvotně prověřím z hlediska financování, ještě před prohlídkou, abych tak na ni nevodil případné zájemce, kteří nejsou bonitní a neztrácel tak zbytečně váš čas. Všem zájemcům následně předám kompletní informace o nemovitosti včerně přehledné brožury, kterou si sebou odnáší domů.

prohlidky nemovitosti
reporting

Pravidelný reporting

Najít zájemce může být v mnoha případech souhra náhod. Někdy to trvá týden, někdy měsíc a jsou i případy, kdy si hledání zájemce vyžádá i několik měsíců. Z toho důvodu se vždy snažím na pravidelné bázi dělat reporty. S majiteli si vždy sedneme, probereme co se za danou dobu událo, čím to bylo způsobeno a případně navrhneme další postup tak, abychom šli zájemcům naproti. 

Možnosti financování

Než zájemci nemovitost přislíbíme a podepíšeme s ním rezervační smlouvu, vždy trvám na podrobnějším prověření naším hypotečním specialistou. Díky tomu máme přehled o registrech, případných závazcích zájemce a nestane se tak, že bych vám doporučil nebonitního kupce.

hypotéka

Úspěšné dokončení celého prodeje

Smluvní dokumentace

Kvalitně vypracovaná smluvní dokumentace je základ úspěchu každé realitní transakce. Smlouvy si tak nechávám vždy vypracovávat u renomované advokátní kanceláře Arrows, která zaštiťuje také advokátní úschovu a dohlíží na celý proces prodeje.

kupní smlouva
hestiagroup předání nemovitosti

Předání a převod energií

Jakmile je nemovitost přepsaná na katastru a vy už máte své peníze z jejího prodeje na účtě, domluvíme termín předání. Při něm potom sepíšeme předávací protokol, opíšeme stavy měříčů a kupujícím předám veškeré podklady pro přepis energií. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. 

Předáním to nekončí..

S většinou svých klientů jsem následně v kontaktu i po předání nemovitosti a dokončení realitní transakce. Pokud tedy potřebují radu či pomoc v oblasti realit, jsem jim neustále k dispozici. Zkrátka ví, že se na mě mohou kdykoli obrátit a mě je ctí být jejich osobní realitní makléř.

osobni realitni makler

Potřebujete pomoct s prodejem nemovitosti?

Nedaří se Vám s prodejem, nebo chcete prodat nemovitosti rychle a za co nejvýhodnější cenu? Stačí, když vyplníte nezávazný formulář, já se Vám ozvu a probereme to.