Funkcionalistická vila, 1056 m2, Svitavy - Předměstí

Jedna ze slavných vil Pardubického kraje. Toužíte po vkusném bydlení z dob, kdy se dbalo především na praktičnost a komfort? Pokračujte níže!

4.995.000 Kč

Rád bych Vám nabídl ve výhradním zastoupení majitele vilu na prodej, zkontruovanou ve funkcionalistickém stylu, jen pár minut od Svitavského centra. Neodmyslitelnou součástí vily je také prostorná zahrada v parkovém stylu, která je udržována s pravidelnou péčí zahradníků a dokonale tak doplňuje celkový dojem, jakým nemovitost působí.

Nemovitost se skládá ze 4 podlaží. V přízemí se nachází rozlehlá vstupní hala, ze které se můžeme dostat do obývacího pokoje s jídelnou. Dále je zde kuchyň se skladem potravin, orientovaným na sever a WC. Po hlavním schodišti vystoupáme přímo do horní haly, odkud jsou vstupy do ostatních místností. Nachází se zde prostorná půlkruhová ložnice, dětský pokoj, šatna a samozřejmostí je sociální zařízení. Ve 3. nadzemním podlaží jsou poté půdní prostory s přístupem na střechu, která je pochůzná. Nemovitost je také z velké části podsklepena. Součástí sklepních prostorů je také garáž pro jeden osobní automobil. Vytápění vily je řešeno plynovým turbo kotlem s měděnými rozvody do radiátorů.

Po rekonstrukci fasády v roce 2009 byla nemovitost, vzhledem ke své majestátnosti, zařazena mezi slavné vily Pardubického kraje. Vila je určena především pro náročnější klienty, kteří dokáží ocenit její historický význam, praktičnost a zakládají si na životním komfortu, jaký nemovitost nabízí. A to především kvůli svojí prostornosti a dispozičnímu uspořádání.

Pokud Vás nabídka vily zaujala, můžete mě ihned kontaktovat prostřednictvím formuláře níže a sejdeme se společně na osobní prohlídce nemovitosti, kde Vám sdělím více informací.

KonstrukcePálená cihla, základ kámen
Užitná plocha243 m2
Plocha pozemku1059 m2
UmístěníKlidná část obce
Svod odpaduSeptik s přepadem do VK
Rok rekonstrukceposlední 2009
Střešní krytinaPlastová - pochůzná
Počet místností5 a více
Parkovací místa2
ZařízenoNe

Domluvme si spolu prohlídku!

makler smejkal

Roman Smejkal
certifikovaný realitní specialista

+420 739 361 009