Prodej rodinného domu, 313 m2, Žamberk okr. Ústí nad Orlicí

Rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami v poptávané lokalitě Žamberka. Ideální jak pro rodinu, tak jako investiční příležitost. Zaujala Vás nabídka? Napište mi!

PRODÁNO

Mám pro Vás exkluzivně velice atraktivní nabídku rodinného domu v Žamberku. Dům se skládá ze dvou obytných podlaží, kdy v každém z nich se nachází jedna bytová jednotka. Dispozice v přízemí je vstupní chodba, prostorný obývací pokoj, ložnice a koupelna s toaletou. Dispozice bytu v patře je téměř totožná.

Rodinný dům byl z velké části rekonstruován v roce 1993 do dnešní podoby. Vytápění domu je zajištěno elektrokotlem, který ohřívá vodu v akumulační nádrži s následným rozvodem do ústředního vytápění. Menší zahrada se nachází v zadní části domu a je obehnána živým plotem pro zachování dostatku soukromí. K domu náleží také garáž pro 1 osobní automobil.

Nespornou výhodou domu je jeho dispoziční uspořádání. V předchozích letech byl využíván jako pension. Stojí tedy za zvážení jeho nákup na investici s následným pronájmem, případně rozdělení bytových jednotek a jejich prodej. Nemovitost je také ideální pro rodinu, která shání okamžité bydlení s případnou rekonstrukcí v průběhu let.

Jak můžete vidět, možností využití domu je opravdu mnoho, a proto neváhejte. Napište mi hned teď a domluvíme se na společné prohlídce. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.

KonstrukcePálená cihla
Podlahová plocha91 m2
Plocha pozemku313 m2
UmístěníKlidná část obce
Svod odpaduVeřejná kanalizace
Rok rekonstrukce1993
Střešní krytinaPlech
Počet místností5 a více
ZařízenoČástečně

Domluvme si spolu prohlídku!

makler smejkal

Roman Smejkal
certifikovaný realitní specialista

+420 739 361 009