Prodej rodinného domu, 281 m2, Cotkytle, okr. Ústí nad Orlicí

Prostorný rodinný dům, pro jednu či dvě početné rodiny. Případně jako ideální varianta pro nadšence do kreativiních činností. Zaujala Vás nabídka? Napište mi!

1.995.000 Kč

Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi rodinný dům v obci Cotkytle po částečné rekonstrukci, který nabízí hromadu prostoru pro bydlení i podnikání. Nemovitost je dispozičně rozdělena celkem do přízemí a dvou pater a lze ji také rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky.

V přízemí najdeme vstupní halu, kuchyň, obývací pokoj, hernu, koupelnu s toaletou a další 2 místnosti, u kterých probíhá rekonstrukce a lze je tak dokončit dle Vašich představ. Dále se zde nachází zahradní prostor s bazénem pro trávení volného času a odpočinek. Po schodišti se dostaneme do 1. patra kde je kuchyň, obývací pokoj, ložnice, pracovna, sociální zařízení a prostornou místnost s velikostí téměř 60 m2, nabízející nepřeberné množství možností využití. Ve 2. patře se nachází další 3 místnosti v půdních prostorech, které jsou určeny k rekonstrukci.

Topení v nemovitosti zajišťují lokální krbová kamna a krb na tuhá paliva. Zdrojem vody v nemovitosti je veřejný vodovod i studna. Nemovitost prošla v průběhu let částečnou rekonstrukcí, která nyní zbývá k dokončení. Je tedy ideální variantou pro někoho, kdo shání nemovitost k okamžitému bydlení a postupně by ji rád dokončil dle svých vlastních představ.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě za účelem dalších informací prohlídky. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.

KonstrukcePálená cihla
Podlahová plocha281 m2
Plocha pozemku306 m2
UmístěníKlidná část obce
Svod odpaduJímka
Roky rekonstrukce2010
Střešní krytinaPlech
Počet místností5 a více

Domluvme si spolu prohlídku!

makler smejkal

Roman Smejkal
certifikovaný realitní specialista

+420 739 361 009