Nízkoenergetická novostavba rodinného domu, Svatý Jiří, 1059 m2

Hledáte moderní bydlení v lokalitě, která je naprosto ideální pro pohodový život s rodinou? Už nemusíte, právě jste ho našli!

6.085.000 Kč

Dovoluji si Vám nabidnout nížkoenergetickou dřevostabu, ležící na prosluněném, rovinatém pozemku v obci Svatý Jiří. Tento rodinný dům byl koulaudován v roce 2018, a jeho dominantní místností je prostorný obývací pokoj s kuchyní, která je vybavena designovou kuchyňskou linkou s moderními vestavěnými spotřebiči. V ložnici se nachází sauna, strategicky umístěna tak, abyste při celoroční rekreaci mohli pohodlně pozorovat televizní obrazovku. Vytápění celého domu je zajištěno teplovodním podlahovým vytápěním, kdy ohřev vody v bojleru zajišťuje elektrokotel.

Všechny obytné místnosti disponují francouzskými okny, situovanými na jižní stranu. Ta zajišťují, kromě okamžitého přístupu na terasu, také dostatek světla a slunce. A to jak v domě, tak na terase. Náklady na vytápění nemovitosti jsou velice příznivé. A to díky využití jakostních izolačních materiálů, jako jsou například izolační trojskla. Dům se tak svojí energetickou náročností řadí do skupiny B a tím spadá do třídy nízkoenergetických nemovitostí.

Nepochybuji o tom, že Vás také příjemně potěší již jednou zmiňovaná, prostorná zahrada a ploše 919 m2, která je dokonalá pro ideální rodinný život. V zadní částí domu se ještě připravuje základová deska pro zbudování zahradního domku a celá nemovitost bude v době prodeje oplocena. Svod odpadů je řešen vlastní čističkou odpadních vod. Příjemným bonusem je také absence nutnosti hradit daň z nabytí nemovitostí, jelikož se jedná o novostavbu.

KonstrukceDřevostavba se zateplením
Podlahová plocha118 m2
Plocha pozemku1 059 m2
UmístěníKlidná část obce
Náklady na bydlení3 500 Kč/měsíc
Rok kolaudace2018
Střešní krytinaPálená taška - Bramac
Počet místností5 a více
Parkovací místa2
ZařízenoČástečně

Domluvme si spolu prohlídku!

makler smejkal

Roman Smejkal
certifikovaný realitní specialista

+420 739 361 009

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů