Roman Smejkal

certifikovaný realitní makléř pro Ústí nad Orlicí a okolí

V roce 2018 jsem absolvoval akreditační kurz a získal tak osvědčení o profesní kvalifikaci pro obor obchodník s realitami autorizovaný Ministerstvem pro místní rozvoj. Za rok 2018 jsem byl v soutěži Realiťák roku, pod záštitou ministryně Dostálové, zvolen nejlepším makléřem v Pardubickém kraji.

Jako realitní makléř působím pod křídly realitní kanceláře Hestia Group. Jsem mladý a mám blízko k moderním technologiím a sociálním sítím. To bylo také jedno z kritérií při výběru realitní kanceláře. U nás dbáme na to, aby každý makléř využíval moderní techniky prodeje a získáváme tak přidanou hodnotu pro zákazníka oproti službám jiných, průměrných realitních kanceláří. 

Lokalitou mojí působnosti je Ústí nad Orlicí a okolí. Žiji zde od narození, a proto dokáži při prodeji využít dobré znalosti místa svého působení a zaručit tak špičkovou kvalitu a dostupnost svých služeb.

Realitní makléř žije z doporučení a dobrých referencí. Proto žádný prodej nenechávám náhodě, stavím svoji práci na individuálním přístupu, kvalitních službách a důvěře tak, aby se ke mně moji spokojení zákazníci rádi vraceli a doporučili mě i svým známým. 

 

můj příběh realitní makléř ústí nad orlicí
realitní kanceláře pardubický kraj

Užívám si komunikaci s lidmi, to je pro mě základním kamenem úspěchu. Abych Vás mohl zastupovat na realitním trhu, zajímám se především o Vaše příběhy, protože to nejdůležitější pro mě při mé práci jste Vy. Na prvním místě jsou tedy vždy, pokud je to alespoň trochu možné, Vaše požadavky a představy.

"Dělám to pro Vás, ale i pro sebe, tudíž se vždy snažím, dělat to co nejlépe."

Prohlédněte si má ocenění